Office, Pitäjänmäki

Atomitie 2 C - 769.00 m²

About the place

Toimistotilaa Helsingin Pitäjänmäellä.

Kyseinen tyylikäs 769 m² toimistotila sijaitsee C-talon 5. kerroksessa.

Bolero Business Park sijaitsee hyvien liikenneyhteyksien päässä Pitäjänmäellä. Bolero koostuu kolmesta rakennuksesta ja se tarjoaa yrityksille viihtyisän toimintaympäristön, joustavat toimitilat ja monipuoliset palvelut. Kiinteistössä on aulapalvelu, kuntosali, pyöräparkki ja sosiaalitilat ja lounasravintola. Runsaasti pysäköintitilaa hallissa ja pihasta löytyy vieraspaikkoja.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Check images (13)
Target information
Location Atomitie 2 C
Part of the city Pitäjänmäki
Contract Type Rent
Floor Plan 769.00 m²
Floor 4 Floor
Energy Class No energy certificate required by law
Price 16 - 20€/m2

Services in the area

Connections Pitäjänmäen juna-asema lähellä. Hyvät bussiyhteydet ja Raide Jokeri. Vihdintie ja Kehä I lähellä.
Services Kiinteistön palveluihin kuuluu mm. aulapalvelu, postituspalvelut, lounasravintola, josta on mahdollista saada myös catering-palveluja, lainattavat sähköpyörät, neuvottelutila, hieronta- ja fysioterapiapalvelut, pesulapalvelut sekä yhteiskäyttöauto. Kiinteistössä on myös kuntosali ja lounasravintola.

Ask for more details

Request a Quote

Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • Jätä meille yhteydenottopyyntö. Otamme sinuun yhteyttä ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.
  • This field is hidden when viewing the form
linkedin logo
twitter logo
facebook logo
print logo
email logo