Office, Tikkurila
Vernissakatu 4 - 838.00 m²
About the place
Toimistotilaa Vantaan Tikkurilassa.
Kyseinen 838 m² kokoinen toimistotila sijaitsee kiinteistön 5. kerroksessa. Toimisto on huoneellinen, ja siihen kuuluvat omat keittiö- ja wc-tilat.
Tikkurilan Koskikeskus eli Vernissakatu 4 sijaitsee hyvällä paikalla Vantaan Tikkurilassa juna-aseman ja kauppakeskus Dixin läheisyydessä. Keskuksesta löytyy mm. kulttuuripalveluja, lastensuojelupalveluja sekä perhe- ja sosiaalipalveluja. Liikenneyhteydet ovat hyvät Helsingin keskustaan sekä junalla, että busseilla.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Services in the area
Connections | Tikkurilan juna-asema, Kehä III ja bussilinjat. |
Services | Alueella erinomaiset palvelut. Runsaasti lounasravintoloita, kauppakeskus Tikkuri sekä majoituspalvelut hotelli Vantaassa. |
Ask for more details
Request a Quote
Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.

