Production, Kullasvaara

Savonsuontie 8 - 1945.00 m²

About the place

Vuokrataan korjaamo-/varasto-/toimistotilaa Kouvolan Kullasvaarassa.

Tämä 1945 m² tila on jaettavissa eri kokonaisuuksiin. Tilassa ajoneuvojen pesutilat ja toimintaa tukevat toimistotilat. Kiinteistöllä on iso aidattu piha-alue, joka sopii hyvin ajoneuvojen, kaluston ja tavaran varastointiin.

Kouvolan kehittyvä logistiikka-alue on sijainniltaan loistava. Alueella yhdistyvät maantie- ja rautatieverkko. Kaupungista on tullut entistä merkittävämpi kansainvälinen rahtiliikenteen keskus. Alueelta on hyvät kulkuyhteydet merkittäviin satamiin Vuosaaressa, Kotkassa ja Haminassa.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Target information
Location Savonsuontie 8
Part of the city Kullasvaara
Contract Type Rent
Floor Plan 1945.00 m²
Floor 1 Floor
Energy Class No energy certificate required by law
Price 6 - 10€/m2

Services in the area

Connections Teollisuuskiinteistö sijaitsee valtateiden 6, 15 ja 46 risteysalueella ja sieltä on hyvät liikennöintiyhteydet pääkaupunkiseudulle ja eteläiseen Suomeen sekä Kotkan satamaan. Kouvolan keskustaan on n. 4 km matka.

Ask for more details

Request a Quote

Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.

  • Jätä meille yhteydenottopyyntö. Otamme sinuun yhteyttä ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.
  • This field is hidden when viewing the form
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
linkedin logo
twitter logo
facebook logo
print logo
email logo