Varastotilat, Kullasvaara

Savonsuontie 8 - 4576.00 m²

Toimitilan kuvaus

Vuokrataan korjaamo- ja varastotilaa Kouvolan Kullasvaarassa.

Tämä varastotila on kooltaan 4576m2 ja se koostuu teollisuus- ja huoltohalleista, varastotilasta sekä toimistotilasta. Teollisuus- ja huoltohallit ovat läpiajettavia ja maantasolla on 12 nosto-ovea. Hallitilojen huonekorkeus on 7 metriä ja lattiakantavuus riittää raskaimmillekin ajoneuvoille. Varastotilaan kuuluu myös kaksi lastaustaskua. Kiinteistön piha-alue on aidattu.

Kouvolan kehittyvä logistiikka-alue on sijainniltaan loistava. Alueella yhdistyvät maantie- ja rautatieverkko. Kaupungista on tullut entistä merkittävämpi kansainvälinen rahtiliikenteen keskus. Alueelta on hyvät kulkuyhteydet merkittäviin satamiin Vuosaaressa, Kotkassa ja Haminassa.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Kohteen tiedot
Sijainti Savonsuontie 8
Kaupunginosa Kullasvaara
Tyyppi Vuokra
Pinta-ala 4576.00 m²
Energialuokka Ei lain edellyttämää energiatodistusta

Alueen palvelut

Liikenneyhteydet Teollisuuskiinteistö sijaitsee valtateiden 6, 15 ja 46 risteysalueella ja sieltä on hyvät liikennöintiyhteydet pääkaupunkiseudulle ja eteläiseen Suomeen sekä Kotkan satamaan.

Pyydä lisätietoja

Pyydä lisätietoja

Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.

  • Jätä meille yhteydenottopyyntö. Otamme sinuun yhteyttä ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.
  • This field is hidden when viewing the form
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
linkedin logo
twitter logo
facebook logo
print logo
email logo