Toimistotila, Leppävaara
Bertel Jungin aukio 5 - 552.50 m²
Toimitilan kuvaus
Siistiä toimistotilaa Alberga Business Parkissa, Espoon Leppävaarassa.
Tämä hyväkuntoinen 552,5m2 toimistotila sijaitsee C-talon 7. kerroksessa. Toimistossa on omat wc-tilat ja keittiö. Tilan yhteydessä on myös oma terassi, josta on hyvät näkymät.
Alberga Business Park sijaitsee erinomaisten liikenneyhteyksien varrella Kehä I:n vieressä. Kohde soveltuu erikokoisille yrityksille, jotka arvostavat uudenlaisten toimitilojen mahdollistamaa työhyvinvointia ja tuottavuutta. Kohde on erinomainen myös kasvuyrityksille, sillä tilojen laajentaminen voidaan toteuttaa helposti. Alberga tarjoaa yrityksille erinomaiset synergiaedut sekä monipuoliset liiketoimintaa tukevat palvelut. Autopaikkoja on mahdollista vuokrata.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Alueen palvelut
Liikenneyhteydet | Loistavat liikenneyhteydet. Kehä I:n kupeessa, hyvät yhteydet myös Turunväylältä. Lähellä Leppävaaran juna-asemaa. |
Palvelut | Kauppakeskus Sellon monipuoliset palvelut naapurissa. Kiinteistössä aulapalvelu, tietoliikennepalvelut, toimistopalveluja, kokoustilat, koulutustilat sekä monipuoliset catering- ja ravintolapalvelut. |
Pyydä lisätietoja
Pyydä lisätietoja
Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.


















