Varastotilat, Vaarala

Kuussillantie 18 - 3330.00 m²

Toimitilan kuvaus

Varastotilaa Vantaan Vaaralassa.

Vuokrattavana 3330m2 varastokokonaisuus. Tilaan kuuluu lastauslaituri ja kolme nosto-ovea. Varaston korkeus on noin 4,5 metriä.

Kiinteistöllä on hyvä sijainti Vantaan Vaaralan teollisuusalueella. Kehä III ja Lahdenväylä sijaitsevat lähellä. Helsinki-Vantaan lentoasemalta ja Vuosaaren satamasta on hyvät yhteydet kiinteistölle. Kiinteistöllä on iso piha-alue.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Katso kuvat (2)
Kohteen tiedot
Sijainti Kuussillantie 18
Kaupunginosa Vaarala
Tyyppi Vuokra
Pinta-ala 3330.00 m²
Kerros 1 Kerros
Energialuokka Ei lain edellyttämää energiatodistusta

Alueen palvelut

Liikenneyhteydet Kehä III, Lahenväylä ja Porvoonväylä lähellä. Kiinteistön edessä bussipysäkki. Helsinki-Vantaan lentoasemalta ja Vuosaaren satamasta on hyvät yhteydet kiinteistölle.
Palvelut Kiinteistössä hyvä lounasravintola ja lähellä mm. huoltoasema.

Pyydä lisätietoja

Pyydä lisätietoja

Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.

  • Jätä meille yhteydenottopyyntö. Otamme sinuun yhteyttä ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.
  • This field is hidden when viewing the form
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
linkedin logo
twitter logo
facebook logo
print logo
email logo