Varastotilat, Konala

Hankasuontie 9 - 275.00 m²

Toimitilan kuvaus

Varasto- ja toimistotilaa Helsingin Konalassa.

Tämä 275 m² toimitila sijaitsee kiinteistön 1. kerroksessa. Väliseinä jakaa tilan noin puoliksi toimistolle ja varastolle. Toimistossa on oma keittiöpiste, wc-tilat sijaitsevat käytävällä. Varastoon on kulku suoraan lastauslaiturilta. Ei sisäänajomahdollisuutta. Vapautuminen 1.8.2025.

Pienteollisuustoimintaan sopiva kiinteistö on rakennettu vuonna 1969 ja peruskorjattu vuosien 2009-2010 aikana. Rakennuksessa on varasto-, tuotanto- ja toimistotiloja kahdessa kerroksessa, koulutustiloja ja matalaa varastotilaa kellarikerroksessa. Kiinteistössä on lastauslaituri ja tavarahissi, jonka kantavuus on 3500kg.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Katso kuvat (12)
Kohteen tiedot
Sijainti Hankasuontie 9
Kaupunginosa Konala
Tyyppi Vuokra
Pinta-ala 275.00 m²
Kerros 1 Kerros
Energialuokka Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Neliöhintaluokka 9 - 13€/m2

Alueen palvelut

Liikenneyhteydet Vihdintien varrella. Hyvät julkisen liikenteen yhteydet. Autohalli ja pihapaikkoja.
Palvelut Läheltä löytyy lounasravintola sekä S-Market. Kauppakeskus Ristikko n. 2,5km päässä.

Pyydä lisätietoja

Pyydä lisätietoja

Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.

  • Jätä meille yhteydenottopyyntö. Otamme sinuun yhteyttä ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.
  • This field is hidden when viewing the form
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
linkedin logo
twitter logo
facebook logo
print logo
email logo