Toimistotila, Keilaniemi

Keilaniementie 1 - 452.00 m²

Toimitilan kuvaus

Vuokrattavana valoisaa ja modernia toimitilaa Keilaniemessä.

Vuokrattavana 452 m² kokoinen toimistotila kiinteistön 19. kerroksesta. Toimistosta on upeat merinäkymät. Toimistossa on sekä huoneita että avotilaa. Tilaan rakennetaan keittiö. Vuokrattavaan alaan tulee lisäksi 15,5 m² jyvitystä hissiaulasta.

Entinen Nesteen pääkonttori Keilaniemen torni on saanut uuden ilmeen nykyisenä Accountor Towerina. Tämä 20-kerroksinen kiinteistö on yksi Suomen tunnetuimmista toimistorakennuksista. Kiinteistön toimistotilat on saneerattu nykyaikaiseksi ja kiinteistössä toimii mm. päivittäistavarakauppa, lounasravintola sekä terveys- ja liikuntapalvelut.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Katso kuvat (18)
Kohteen tiedot
Sijainti Keilaniementie 1
Kaupunginosa Keilaniemi
Tyyppi Vuokra
Pinta-ala 452.00 m²
Kerros 19 Kerros
Energialuokka Ei lain edellyttämää energiatodistusta

Alueen palvelut

Liikenneyhteydet Keilaniemen metroasema, bussiyhteydet, Kehä I, yli 200 parkkipaikkaa omassa parkkitalossa ja Raide-Jokeri pikaraitiolinja.
Palvelut Päivittäistavarakauppa, maisemaravintola, lounasravintola sekä terveys-, hyvinvointi- ja liikuntapalvelut.

Pyydä lisätietoja

Pyydä lisätietoja

Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • Jätä meille yhteydenottopyyntö. Otamme sinuun yhteyttä ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.
  • This field is hidden when viewing the form
linkedin logo
twitter logo
facebook logo
print logo
email logo