Pukinmäenaukio 2
Helsinki, Pukinmäki · 3 krs
Kyseinen 486 m² kokoinen toimisto sijaitsee kiinteistön 3. kerroksessa. Toimisto on pääosin avotilaa. Tiloissa on jäähdytys ja nykyaikainen ATK-kaapelointi. Toimisto on mahdollista jakaa 238 m² ja 248 m² kokoisiin osiin. Kuvat ovat kiinteistön yleisistä tiloista.
Pukinmäenaukio 2 on kuusikerroksinen toimistokiinteistö Helsingin Pukinmäessä, junaradan ja Kehä I:n risteysalueella. Rakennuksen kokonaispinta-ala on 3 000 neliömetriä. Toimistotiloissa on jäähdytys, ja ne soveltuvat sekä monitila- että huonetoimistokäyttöön.
Vuokralaisten käytössä ovat pukuhuone ja suihkut pyöräilijöille ja lenkkeilijöille sekä sauna- ja vapaa-ajantila. Kiinteistössä on lisäksi lukittu pyörävarasto. Autopaikkoja vuokrattavissa läheisestä pysäköintitalosta ja pihalta. Lähellä päivittäistavarakauppa.
Kiinteistö sijaitsee Pukinmäen juna-aseman ja Kehä I:n vieressä, ja sekä linja-autopysäkki että juna-asema ovat lyhyen kävelymatkan päässä. Junat kulkevat Pukinmäen asemalta 10 minuutin välein Helsingin keskustaan ja lentokentälle, ja Kehä I:ltä pääsee busseilla länteen ja itään aina Otaniemeen ja Itäkeskukseen saakka. Kohteeseen on helppo saapua myös autolla ja pyörällä.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.