Toimisto Heti vapaa

Äyritie 22

Vantaa, Aviapolis · 4. kerros

Kokonaispinta-ala
260 m²
Vuokraluokka
20–24 €/m²/kk
alv 0
Saatavuus
Heti vapaa
Energialuokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Esittely

Nykyaikaista toimitilaa Kehä III:n varrella, Plaza Business Parkissa.
Tämä valoisa ja viihtyisä 260 m² toimitila sijaitsee Tuike-talon 4. kerroksessa. Tilassa on muutama huone, avotilaa, omat wc-tilat sekä keittiöpiste.
Plaza Business Park sijaitsee lähellä lentokenttää ja kauppakeskus Jumboa. Plaza Business Park koostuu viidestä toimistotalosta ja se tarjoaa monipuoliset yritystoimintaa tukevat palvelut. Pysäköintipaikkoja on erillisessä pysäköintitalossa ja lisäksi pihalla on vieraspaikkoja. Työmatkapyöräilijoille on suihkutilat.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Kiinteisössä monipuoliset Business Parkin palvelut, kuten aulapalvelu, ravintola- ja cateringpalvelut, vuokrattavia neuvottelutiloja, vartiointi- ja jätehuoltopalvelut, postituspalvelut ja laadukas saunaosasto. Kauppakeskus Jumbo sijaitsee Kehä III:n toisella puolella, kävelymatkan päässä. Autopaikkoja vuokrattavana erillisestä pysäköintirakennuksesta ja kellarikerroksesta. Pihalla runsaasti vieraspaikkoja.

Hyvät julkisen liikenteen yhteydet. Kehä III:n varrella. Hyvät kulkuyhteydet myös Tuusulanväylältä.


Tilan varustelu
wc-tilat

Sijainti

Samankaltaisia kohteita